call us on: +86-757-63228326  E-mail: eva@newsunlight.net  
Dalian Yeni Güneş İnşaat Malzemesi Co, Ltd
Telefon: +86-757-63228326
E-posta: eva@newsunlight.net
Ürün kategorisi
taş kaplamalı metal kiremit ve aksesuarları ve sıcak Dominika, Jamaika, Kingston satmak popüler vardır. Taş kaplamalı metal çatı kiremit substrat olarak yapışkan doğal bazalt adet çakıl yüzey tabakası için renk, Akrilik Reçine güçlü ayrışma ile olarak yüksek teknoloji üretim kullanımı, galvanizli çelik mükemmel korozyon özelliği olduğunu Yeni üst düzey çatı malzemesi. Güzel, hafif, dayanıklı nedeniyle, çevre koruma, son yıllarda uluslararası çatı kaplama ürünleri ve genel haline gelmiştir. Şirketimiz R için kararlı olduğunu ve Ge ve üretim tasarım zarif, Gelişmiş malzemeler, mükemmel kalitede taş kaplı metal çatı kiremit ürünleri, çevre dostu güzel, dayanıklı, güvenli, sağlamak iç ve dış müşteriler için Dünya çapında çatı sistemi. Binanın çatı eğimi taş kaplamalı metal çatı kiremit çatı projede, her türlü stil ve Ahşap yapı, çelik yapı, beton yapı yapısı uygulanabilir) de her iki düz değişim yamaç, eski çatı inşaatı için geçerlidir yenileme ve yerel dekorasyon ve diğer mühendislik binası.
  • Taş kaplı metal kiremit Aksesuar
   Şimdi irtibat kurun

   Taş kaplı metal kiremit Aksesuar

   Binanın çatısının her türlü strüktürü ve strüktürü, çatı yapısı, çelik yapı, betonarme yapısı) çatı kaplama projelerinde uygulanabilen taş kaplı metal çatı kiremitleri, hem düz şev eğimi hem de eski çatı tadilatı için geçerlidir. yerel dekorasyon ve diğer mühendislik...Daha
Dalian yeni güneş ışığı yapı malzemesi Co, Ltd önde gelen Çin aksesuarları çatı kiremit üreticileri ve tedarikçileri biridir ve biz de profesyonel bir şirket ve fabrika, hoş geldiniz düşük fiyat aksesuarları çatı kiremitleri ve toptan ucuz ürünleri satın almak için vardır bize.
Bizimle iletişime geçin
Address:EKLE: NO 9, Hengfeng Yolu, Shishan Kasabası, Nanhai Bölgesi, Foshan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin
Tel: +86-757-63228326  Fax:+ 86-757-63228327
E-mail:eva@newsunlight.net
Copyright © Dalian Yeni Güneş İnşaat Malzemesi Co, Ltd